Відкриті торги арештованим майном боржників банків через електронний простір «Прозорро.Продажі»

Наразі українська громада вимагає від влади прийняття рішення, яке прибере монополізацію з ринку арештованих активів, аби вони могли вільно реалізовуватись на біржах системи «Української універсальної біржі». Це варто, аби уникнути різноманітних шахрайських схем, зробити ринок більш прозорим та доступним для усіх охочих. 

Продаж арештованої маєтності на «Українській енергетичній біржі»

З кожним роком кількість активів, що були арештовані Державною виконавчою службою України, збільшується у декілька разів. Це є результатом доступу до власності банкрутів та боржників широкому колу покупців. На даний момент усі ці невикористані активи людей реалізовуються через державний майданчик для продажу конфіскованого майна. Виходячи з цього можна зрозуміти, що ця установа є монополістом, а усі дії під час торгів не сильно контролюються, до торгів немає вільного доступу, що може призвести до різних афер. На цю тему є безліч скандалів, які час від часу знову з‘являються на сторінках преси. 

Часто бувають й випадки, коли таке арештоване майно можуть продавати за зниженою у декілька разів ціною, аби задовольнити потреби конкретного потенційного покупця. Тому люди бажають, аби усі ці аукціони змогли проводитись на «Прозорро.Продажі», аби уникнути бюрократії, хабарнитства та непрозорості. Крім того, електронний майданчик забезпечує власних клієнтів чесною конкуренцію, що робить торги на біржах успішними. Також усі ціни збігаються з ринковими, а вплинути на неї ніхто не може, адже цей процес повністю автоматизований та не залежить від рішення людини. 

Саме через те, що торгова біржа «УУБ» та «Прозорро» є відкритими та прозорими, вони змогли завоювати довіру навіть у міжнародних компаній-трейдерів, деякі з яких регулярно беруть участь у торгах через електронну біржу. Продажі арештованих активів на сайті www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/ приваблюють людей своєю відкритістю та простотою. Усі процеси, починаючи від реєстрації на біржі, та закінчуючи підписанням договору з постачальником, контролюються спеціалістами з кібербезпеки, аби уникнути можливих махінацій. Тому завжди варто діяти правильно та за встановленим біржею регламентом.