Цікаві лоти на майданчику Прозорро.Продажі

Ходять легенди про те, як дешево купувати нерухомість в Україні. Сьогодні продаж товарів, вилучених Прикордонною службою за закритими тендерами, створює великі можливості для незаконності. Це спричиняє процвітання корупції, і нова влада намагається її подолати повністю. Ось чому PtozorroSales було запропоновано вирішити проблему продажу конфіскованих товарів через електронну систему аукціону.

Яку користь створить прозорі аукціони для України?

З появою нового уряду механізми протидії торгівлі людьми в країні почали ефективно функціонувати. За результатами, велика кількість конфіскованих товарів буде зібрана на складах прикордонної служби і може бути продана на благо громади. Але необхідно встановити відкритий процес торгів для електронних торгів, щоб ці предмети не були виявлені монополіями або злодійськими бізнесменами. Ця модель представляє прозорий продаж та, насамперед, електронну систему.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2-2-1024x576.jpg

З 2018 року біржа успішно працює на благо країни у сфері продажу етнічного та державного майна. Той самий підхід працює з конфіскованим майном, і немає потреби вигадувати щось нове.

Як провести електронний аукціон

Принцип затримання детально описаний на веб-сайті. Його можна знайти за адресою sale.ueex.com.ua. Але про ключові моменти варто згадати.

Державне підприємство Prozorro.Sales — це унікальний інструмент для розвитку малого, середнього та великого бізнесу. Протягом багатьох років ця система успішно бореться з корупцією в країні. За рік було проведено близько 228 000 аукціонів. Кількість аукціонів становить близько 19 мільярдів доларів у бюджеті. Якщо до цих аукціонів додати можливість придбання конфіскованого майна через кордон, сума поповнення державного бюджету значно зросте.

Система Prozorro забезпечує повну прозорість процесу торгів. Запис діяльності всіх учасників аукціону та доступ до всієї інформації про лотерею дасть їм можливість спостерігати за всім процесом. Це не дозволяє використовувати тіньові схеми та нелегальні схеми з конфіскацією.

Який товар фактично продається на аукціоні?

Питання дуже просте, а відповідь чітка. Швидше за все це будуть машини з європейською реєстрацією. Це можна побачити через так зване ПАТ «Аграрний фонд» у нашій країні. Ми говоримо не лише про жителів України, які хочуть придбати дешеві машини, а й про робочі місця, які можуть конкурувати на аукціонах за європейські моделі автомобілів. Вони потрібні для різних цілей, наприклад, для розбирання запчастин або перепродажу їх в салонах краси. Так чи інакше, конфіскація стосується країни і допоможе повністю боротися з рекетом.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3-1-1024x683.jpg

Як проводити аукціони

Алгоритм електронних торгів повинен бути відкритим. Людина може зареєструватися на аукціоні за допомогою офіційно сертифікованих електронних платформ. Після цього весь процес відображається в Інтернет-ресурсі, а в кінці аукціону підписується контракт.

Готови консультувати щодо проведення таких аукціонів, а також повністю забезпечити їх збереження. Досвід протягом багатьох років демонструє та має надійне партнерство з системою Prozorro.Sales sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.