Блог

Стили и виды ванн — какую лучше выбрать

Приобретая сантехнику к себе домой, многие не совсем заморачиваются по поводу качества, дизайна и других моментов. На самом деле, выбор сантехнического оборудования – это достаточно серьезный процесс. Речь идет об изделиях, что приобретаются на длительный временной отрезок. Это значит, что есть смысл потратить чуть больше времени и получить по-настоящему качественную технику для своей ванной комнаты.

Читать «Стили и виды ванн — какую лучше выбрать»

Інформування про ринкові ціни

Українська енергетична біржа (УЕБ) на сьогодні є єдиним напрямком торгівлі в країні, і рекомендується використовувати її котирування в українській економіці на основі природного газу та нафтопродуктів..

Читать «Інформування про ринкові ціни»

За якими критеріями підбирається деревина

Купівля деревини-це процедура, яка вимагає від людини наявності певної інформації в цьому питанні. Одна справа-закуповувати різні блоки готового матеріалу. Інше питання — в тому випадку, якщо ми обговорюємо круглу деревину або механічну деревину у величезних обсягах. На цій стадії багато людей можуть зіткнутися з цілим рядом питань. Як правило, неможливо знайти їх рішення.

Читать «За якими критеріями підбирається деревина»

Продаж круглого лісоматеріалу на Прозорро

Крупні партії лісосировини різних порід реалізуються через відкриту систему публічних торгів ProZorro.Sale. Таке нововведення стало можливим з 2019 року, коли Кабінет Міністрів України прийняв та ухвалив Постанову, яка регламентує реалізацію необробленої сировини через відкриті онлайн аукціони.

Читать «Продаж круглого лісоматеріалу на Прозорро»

Аукціони з продажу необробленої деревини

На даний момент торги деревиною можуть принести вам цікаві можливості, так як проходять вони відкрито і у вас є все необхідне для того, щоб винести із цього процесу потрібний вам результат. На порталі Прозорро дійсно є все необхідне для того, щоб ви могли долучитись до торгів та отримали у своє розпорядження нові перспективні інструменти, що дозволить вам оптимізувати процес та почати його використовувати.

Читать «Аукціони з продажу необробленої деревини»

Цікаві лоти на майданчику Прозорро.Продажі

Ходять легенди про те, як дешево купувати нерухомість в Україні. Сьогодні продаж товарів, вилучених Прикордонною службою за закритими тендерами, створює великі можливості для незаконності. Це спричиняє процвітання корупції, і нова влада намагається її подолати повністю. Ось чому PtozorroSales було запропоновано вирішити проблему продажу конфіскованих товарів через електронну систему аукціону.

Яку користь створить прозорі аукціони для України?

З появою нового уряду механізми протидії торгівлі людьми в країні почали ефективно функціонувати. За результатами, велика кількість конфіскованих товарів буде зібрана на складах прикордонної служби і може бути продана на благо громади. Але необхідно встановити відкритий процес торгів для електронних торгів, щоб ці предмети не були виявлені монополіями або злодійськими бізнесменами. Ця модель представляє прозорий продаж та, насамперед, електронну систему.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2-2-1024x576.jpg

З 2018 року біржа успішно працює на благо країни у сфері продажу етнічного та державного майна. Той самий підхід працює з конфіскованим майном, і немає потреби вигадувати щось нове.

Як провести електронний аукціон

Принцип затримання детально описаний на веб-сайті. Його можна знайти за адресою sale.ueex.com.ua. Але про ключові моменти варто згадати.

Державне підприємство Prozorro.Sales — це унікальний інструмент для розвитку малого, середнього та великого бізнесу. Протягом багатьох років ця система успішно бореться з корупцією в країні. За рік було проведено близько 228 000 аукціонів. Кількість аукціонів становить близько 19 мільярдів доларів у бюджеті. Якщо до цих аукціонів додати можливість придбання конфіскованого майна через кордон, сума поповнення державного бюджету значно зросте.

Система Prozorro забезпечує повну прозорість процесу торгів. Запис діяльності всіх учасників аукціону та доступ до всієї інформації про лотерею дасть їм можливість спостерігати за всім процесом. Це не дозволяє використовувати тіньові схеми та нелегальні схеми з конфіскацією.

Який товар фактично продається на аукціоні?

Питання дуже просте, а відповідь чітка. Швидше за все це будуть машини з європейською реєстрацією. Це можна побачити через так зване ПАТ «Аграрний фонд» у нашій країні. Ми говоримо не лише про жителів України, які хочуть придбати дешеві машини, а й про робочі місця, які можуть конкурувати на аукціонах за європейські моделі автомобілів. Вони потрібні для різних цілей, наприклад, для розбирання запчастин або перепродажу їх в салонах краси. Так чи інакше, конфіскація стосується країни і допоможе повністю боротися з рекетом.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3-1-1024x683.jpg

Як проводити аукціони

Алгоритм електронних торгів повинен бути відкритим. Людина може зареєструватися на аукціоні за допомогою офіційно сертифікованих електронних платформ. Після цього весь процес відображається в Інтернет-ресурсі, а в кінці аукціону підписується контракт.

Готови консультувати щодо проведення таких аукціонів, а також повністю забезпечити їх збереження. Досвід протягом багатьох років демонструє та має надійне партнерство з системою Prozorro.Sales sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.

Банкрутство та Інтернет-аукціон активів, пов’язаних з банкрутством

З 2016 року Торгівельно-ресурсна біржа UUB проводила електронні аукціони з продажу активів, придбаних після банкрутства. Вони заарештовані за несплату боргу за рішенням суду про те, що їх слід було вилучити з майна боржника. До таких активів належать дрібні приватизації, нерухомість, земля, одяг та взуття, ювелірні вироби, електроніка та інші активи та ресурси.

Читать «Банкрутство та Інтернет-аукціон активів, пов’язаних з банкрутством»

Сучасний сектор торгів деревиною

Як тільки ви починаєте долучитись до сучасних механізмів електронних аукціонів, можна говорити про шанс отримати досить цікаві результати від цієї системи. Отже, слід поступово більше уваги приділити цьому сегменту ринку, щоб ви поступово могли вийти на певний цікавий вам рівень та відкрили для себе все те, що дасть вам шанс оптимізувати ті чи інші процеси у цьому сегменті.

Читать «Сучасний сектор торгів деревиною»

Відкриті торги арештованим майном боржників банків через електронний простір «Прозорро.Продажі»

Наразі українська громада вимагає від влади прийняття рішення, яке прибере монополізацію з ринку арештованих активів, аби вони могли вільно реалізовуватись на біржах системи «Української універсальної біржі». Це варто, аби уникнути різноманітних шахрайських схем, зробити ринок більш прозорим та доступним для усіх охочих. 

Читать «Відкриті торги арештованим майном боржників банків через електронний простір «Прозорро.Продажі»»

Відкриті електронні аукціони на Прозорро

Портал Прозоро поки є прекрасним інструментом для того, щоб ви могли шукати певні цікаві вам електронні аукціони.  В рамках порталу державні організації постійно проводять електронні аукціони, коли їм треба зробити певні закупівлі.  Слід уважніше ставитися до такого роду торгів, адже це в підсумку може допомогти вам у вирішенні тих чи інших питань.

Читать «Відкриті електронні аукціони на Прозорро»