Банкрутство та Інтернет-аукціон активів, пов’язаних з банкрутством

З 2016 року Торгівельно-ресурсна біржа UUB проводила електронні аукціони з продажу активів, придбаних після банкрутства. Вони заарештовані за несплату боргу за рішенням суду про те, що їх слід було вилучити з майна боржника. До таких активів належать дрібні приватизації, нерухомість, земля, одяг та взуття, ювелірні вироби, електроніка та інші активи та ресурси.

Універсальний обмін отримав чотири рівні акредитації, які були підтверджені Міністерством розвитку торгівлі. Завдяки високому стандарту та здатності відповідати багатьом європейським критеріям обміну, його обирають тисячі громадян, торгових компаній, підприємств та міжнародних компаній. Вони впевнені у безпеці та успіху біржі, а тому беруть участь у відкритій та прозорій торгівлі за умови добросовісної конкуренції та ринкових цін.

Що повинні знати всі, хто займається електронною комерцією «Української універсальної біржі»?

Є кілька ключових моментів, важливих для кожного учасника:

  • По-перше, слід зазначити, що в аукціонах з продажу вилучених товарів можуть брати участь лише зареєстровані учасники біржі. Ви можете зробити це за лічені хвилини, перейшовши за посиланням www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/koristuvannya-nadrami/.
  • Необхідно законодавчо закріпити правила, встановлені Фондовою біржеюUB, а також закони щодо «продажу конфіскованих активів». Ви повинні це знати, щоб не погіршитися, але не упустити можливість взяти участь в онлайн-пропозиціях.
  • Інтернет-аукціони розроблені та проводяться щодня з 9:00 до 18:00 без вихідних. Ви можете подати заяву з дому або з іншої країни. Все, що вам потрібно — це стабільне з’єднання з Інтернетом.
  • Біржа надає правову допомогу учасникам торгів при підписанні різних видів цінних паперів, включаючи договір купівлі-продажу.
  • Вони також мають можливість 24 години на добу консультуватися з професійними менеджерами Universal Exchange, які можуть відповісти на всі питання, що стосуються бірж та електронних аукціонів.
  • Представники електронної платформи зможуть краще зрозуміти структуру різних типів ринків, що відкривають можливості для учасників торгів для своїх клієнтів, проводячи час від часу різні цікаві навчальні курси та семінари, а також те, як легко заробляти гроші на цих аукціонах.